Presskontakter

Här hittar du som jobbar som journalist kontaktuppgifter till kommunikationsansvariga på förvaltningar och bolag.

Kommunikation

Elin Karlén-Gustafsson, kommunikationsansvarig
Telefon: 054-51 52 77
elin.karlen-gustafsson@hammaro.se

Förvaltningar

Caroline Depui, kommundirektör                  
caroline.depui@hammaro.se       
Telefon: 054-51 52 71

Björn Svantesson, chef bildningsförvaltningen
bjorn.svantesson@hammaro.se
Telefon: 054-51 51 04

Lars Elfstrand, chef serviceförvaltningen
lars.elfstrand@hammaro.se
Telefon: 054-51 54 25

Aniko Andersson Persson chef socialförvaltningen
aniko.andersson-persson@hammaro.se
Telefon: 054-51 54 21

Ann-Kristin Djuvfeldt , chef miljö- och byggnadsförvaltningen 
ann-kristin.djuvfeldt@hammaro.se
Telefon: 054-51 52 79

Kommunala bolag

Jan Barthelsson, vd Hammaröbostäder
jan.barthelsson@hammaro.se
Telefon: 054-51 54 42

Johan Modin, vd Hammarö Energi
johan.modin@hammaro.se
Telefon: 054-51 52 05

Kommunalråd

Bo Henriksson, kommunstyrelsens ordförande     
bo.henriksson@hammaro.se
Telefon: 054-51 52 19

Mattias Joelsson
mattias.joelsson@hammaro.se
Telefon: 054-51 54 48

Sidan uppdaterad: 2019-06-14 0 kommentarer

Kommentarer

Skriv en kommentar